+389 70 333 652

Ресторан КрисДани ви нуди одлична храна и професионална услуга за сите видови свечености!

Кои сме ние?

Со капацитет до 200 луѓе и сопствен паркинг КрисДани е одлично место за вашата следна прослава. Зошто чекате? - Закажете ја вашата следна прослава кај нас.

АМБИЕНТ

УСЛУГА
ДОБРА ЗАБАВА

Свадби

Крштевки

Мекици

Коктели

Родендени

Зошто да не изберете нас?

Квалитетна храна

Внимателно избираме намирници и рецепти за квалитетни оброци

Секогаш свежа

Секогаш свежо подготвени оброци и навреме доставен

Најдобри цени

Цената на оброците ја договраме согласно вашите можности

Што работиме

Услуги

Нашиот ресторан е со елегантен ентиерер, изграден за извонредно искуство во гурманска храна и топла атмосфера.

Специјализиран за различни прослави како свадби, мекици, крштевки и организирани забави, нашиот ресторан нуди уникатни кулинарски знаења, прекрасен амбиент и професионален сервис, создавајќи незаборавни моменти за вашите гости.

Комплетно организираме приготвување и достава на храна со пијалоци за различни пригоди и настани - корпоративни настани, родендени, свадби и друго. Се грижиме и за целосно поставување на храната на ваша или наша опрема.

Ваше е да изберете од нашето специјализирано кетеринг мени. Ни прецизирате ден и време за вашиот настан, а останатото е наша обврска.

Приготвената храна од нашата кујна може да биде ваше секојднево уживање, во семејството или во вашата канцеларија. За сите кои немаат време да приготвуваат храна дома, оваа наша услуга е одличен избор.

Готовите јадења се по оригинален рецепт, со неодолив вкус, секогаш свежи. Внимателно ги избираме намирниците и со внимание се грижиме за секој оброк за секогаш да биде со виок квалитет.

Fuga dolores inventore laboriosam ut est accusamus laboriosam dolore

Totam aperiam accusamus. Repellat consequuntur iure voluptas iure porro quis delectus

Eaque consequuntur consequuntur libero expedita in voluptas. Nostrum ipsam necessitatibus aliquam fugiat debitis quis velit. Eum ex maxime error in consequatur corporis atque. Eligendi asperiores sed qui veritatis aperiam quia a laborum inventore

Est eveniet ipsam sindera pad rone matrelat sando reda

Omnis blanditiis saepe eos autem qui sunt debitis porro quia.

Exercitationem nostrum omnis. Ut reiciendis repudiandae minus. Omnis recusandae ut non quam ut quod eius qui. Ipsum quia odit vero atque qui quibusdam amet. Occaecati sed est sint aut vitae molestiae voluptate vel

Прослави

Организирајте ги вашите настани и прослави во нашиот ресторан

Свадбени прослави

КРИСДАНИ wedding event centar со капацитет од 200 гости.

  • Со сопствен паркинг
  • Локација: Ново Село општина Ѓорче Петров
  • Информации и контакт: 070336218 и 070333652

Направете ја вашата свадба во ресторан КРИСДАНИ и искористете ја можноста за одлично мени по промотивна цена.

Контакт

Имате дополнителни прашања

Локација:

Ново Село Улица 5 бр. 9А Скопје
Северна Македонија

Телефон:

+389 70 336 218

+389 70 333 652

Loading
Your message has been sent. Thank you!